E-PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

 

E-parduotuvių kūrime turime 3 metų patirtį. Per šį laikotarpį esame sukūrę daugiau negu 50 įvairios apimties internetinių parduotuvių projektų.

Kuriant E-parduotuves visuomet ieškome galimybės suderinti dizainą su struktūriniu išdėstymu ir funkcionalumu. Mūsų tikslas padaryti e-parduouvę išvaizdžia, išskirtine ir tuo pačiu labai patogia jūsų būsimiems lankytojams. Šiandieninis interneto vartotojas nėra linkęs ilgai klaidžioti po jūsų internetinę parduotuvę, kol suras ieškomo produkto ar paslaugos. Tai turėdami omeny mes kuriame internetinę parduotuvę, turinčią lengvą navigaciją, aiškų meniu išdėstymą, paprastą struktūrą. Tai pritraukia didesnį potencialių pirkėjų skaičių ir skatina jų lojalumą.

Didžioji dalis mūsų internetinių parduotuvių yra kuriamos naudojant moderniausias turinio valdymo sistemas, tokias kaip WordPress, WooCommerce, PrestaShop. Šios turinio valdymo sistemos leidžia internetinės parduotuvės valdytojui redaguoti turinį, prekių asortimentą ir aprašymus, sandėlio likučius ir kt. netgi neturint jokių programavimo žinių.

Kuriant internetinę parduotuvę kartu su jumis praeiname visus kūrimo etapus nuo A iki Z. Išklausius jūsų poreikius ir viziją, kuriame dizainą, diegiame visas pageidaujamas funkcijas. Po pirmosios dizaino ir funkcionalumo versijos pristatymo jums išklausome jūsų pastabas ir padarome reikiamas korekcijas. Vėliau pridedame reikiamas funkcijas logistikos klausimams spręsti: prekių pristatymo pirkėjui, apmokėjimo už prekes funkcijas (elektroninė bankininkystė, e-wallet, paypal, COD ir kt.).